Login:  Hasło:      

 
 
             
     
  IX Puchar Gór Świętokrzyskich      
             
 

IX Regaty o Puchar Gór Świętokrzyskich przeszły już do historii. Do Kielc zjechało 130 zawodników z całej Polski. W sobotę udało się rozegrać 4 wyścigi, natomiast w niedzielę duże zmiany kierunku wiatru uniemożliwiły rozegranie kolejnych biegów.

Nowością tegorocznych regat była transmisja online. Relacje "z wody" pojawiały się w internecie z kilkuminutowym opóźnieniem i z pewnością był to eksperyment na skalę krajową. W tę część imprezy, która odbywała się na brzegu bardzo zaangażowali się rodzice kieleckich zawodników, którym chciałbym tu jeszcze raz serdecznie podziękować.

Janusz Kasiak

     
         

     
  Zaproszenie - Puchar Gór świętokrzyskich - Cedzyna 27-28.09.2014      
             
 

Trzy żagle Classic Blue Mariusza Juszczaka już czekają na uczestników regat w Kielcach. Zapraszamy na IX edycję, która odbędzie się w dniach 27-28 września 2014 r. Ścigamy się na Optimistach (A i B) oraz na Laserach 4.7 U18. Zawody zapowiadają się wyjątkowo ciekawie bowiem w tym roku regaty kończą cykl startów Południowej Ligi Żeglarskiej. Spodziewamy się w związku z tym rekordowej liczby uczestników. Będą wszyscy, którzy liczą się na południu Polski.  Można więc sprawdzić swoją formę.

Prosimy uczestników o wcześniejsze zgłoszenia na stronie internetowej www.PLO.LigiSportowe.pl Tradycją naszych regat jest to, że każdy otrzymuje nagrodę. Zawsze jest kłopot ile nagród przygotować. Wypełniając zgłoszenie pomagacie nam usprawnić organizację. Aby Was dodatkowo zachęcić do wcześniejszych zgłoszeń przewidzieliśmy niższą opłatę startową dla tych, którzy wpłacą do dnia 22 września 2014 r. Szczegóły w zakładce: "ZAWODY/INFO"

Andrzej Kosmala

     
         

     
  Pucharu Gór Świętokrzyskich - Cedzyna k/Kielc      
             
 

Witamy serdecznie na stronie regat o "Puchar Gór świętokrzyskich, na której zamieszczane będą wszelkie informacje dotyczące naszych regat. Puchar Gór świętokrzyskich na stałe wpisał się w kalendarz największych imprez żeglarskich w południowej Polsce. W 2014r. zamierzamy jako pierwsi uruchomić relację z regat "online". Filmy z kilkuminutowym opóźnieniem będą już dostępne w serwisie youtube.

Janusz Kasiak

     
         
             
             
             
             
             
 

  Copyright©2014  ZawodySportowe.info

 
     

stat4u