REJESTRACJA ZAWODNIKÓW - III Zakopiańska Mila Konstytucyjna 03.05.2018
(Rejestracja od 06.04.2018 do 30.04.2018)
     
 
    Info od ORGANIZATORA:

Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.

W polu "prognozowany czas biegu" należy podać przybliżony czas w jakim pokonujemy dystans 1 mili (1609 m):

  • 8 min i więcej
  • 7.00 - 7.59
  • 6.00 - 6.59
  • 5.00 - 5.59
  • 4.59 min i mniej
 
  Regulamin

    Wprowadź dane zawodnika        
  Nazwisko: *        
  Imię: *        
  Miejscowość/Klub/Szkoła: *        
  Rok urodzenia: *        
  Prognozowany czas biegu: *        
  Płeć: *        
  Rozmiar koszulki: *          
  Adres e-mail: *          
     

                 
LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW
( Razem 59 uczestników )
1.  Behounek Leszek TG Sokół Zakopane 1959
2.  Brzóska Adam Zakopane 2006
3.  Chodorowicz Kamil Team Kopeć 1989
4.  Czarnecka Karolina Zakopane 1984
5.  Gałdyn Kamil Gorący Potok 1998
6.  Gąsienica Roj Jan Zakopane 1985
7.  Gąsienica-Roj Tomasz Zakopane 1972
8.  GOCAŁEK WIESŁAW TYCHY 1960
9.  HALACZEK Anna Zakopane 1984
10.  HALACZEK Franek Knsp 2011
11.  HALACZEK Michał Zakopane 1977
12.  HALACZEK Staszek Przedszkole nr 9 Zakopane 2012
13.  Jaworski Łukasz Biejków 1991
14.  Kidoń Karolina Lipnica Mała 2009
15.  Kidoń Łukasz Lipnica Mała 2012
16.  Kidoń Robert Lipnica Mała 1987
17.  Kierys Renata Ciche 1986
18.  Klimecki Krystian Zakopane Gimnazium 2 2002
19.  Kołodziejczyk Mariusz Ostrów Mazowiecka 1973
20.  Kołodziejczyk Marta Ostrów Mazowiecka, Ostrów Biega 1975
21.  Kołodziejczyk Roman Zakopane 1951
22.  Komorowska Nikola SPSMS Zakopane 2006
23.  KOTUŁA Jerzy ZAKOPANE 1954
24.  Kowalczyk Kazimierz Witów 1968
25.  Kubin Ewa TG Sokół Zakopane 1975
26.  Kubin Ireneusz TG Sokół Zakopane 1972
27.  Kubin Liwia SP 10 Zakopane 2004
28.  Kubin Wiktoria Zakopane 1997
29.  Kwak Katarzyna Zakopane 1975
30.  Kwiatkowski Robert Maruszyna 1991
31.  Lach Robert Dęblin 1976
32.  Lichota Zofia Zakopane 2006
33.  Malepsza Ewa Zakopane 1976
34.  Michalik Krzysztof Zakopane 1991
35.  MUCHOWSKA Maria TYCHY 1951
36.  Okas Aleksandra Zakopane SP 5 2006
37.  Okas Dominika Zakopane SP 5 2008
38.  Ostapczuk Aleksandra Nowy Targ 2001
39.  Ostapczuk Anna Nowy Targ 2012
40.  Ostapczuk Marzena Nowy Targ 1977
41.  Ostapczuk Piotr Nowy Targ 2006
42.  Parzuchowski Paweł Kościelisko 1984
43.  Pipiro Grażyna Jastrzębie -Zdrój Kobiety na 5+ 1957
44.  Radziszewski Sławomir Zakopane 1971
45.  Stachoń Daniel Zakopane 1987
46.  Stachoń Karol SMS Zakopane 2006
47.  Sułek Hela Zakopane 2009
48.  Sułek Tomasz Zakopane 2011
49.  Sułek Wojciech Zakopane 1981
50.  Szczerba Bartłomiej UKS Orły Zakopane 1981
51.  Szklana Anita Wieprzec 1995
52.  Ślaga Dariusz TG Sokół Zakopane, Skipol.pl Team 1965
53.  Trzebunia Alicja TG Sokół Zakopane 1979
54.  Wawrzyniec Pawski Zakopane 1984
55.  Winiarski Adam Chochołów 1966
56.  Winiarski Mieszko Chochołów 2004
57.  Wojnarowski Jacek Nowy Sącz 1977
58.  Zajączkowski Dariusz Zakopane 1967
59.  Zygmunt Patrycja Kraków 1980
   
   
   
         
   

Copyright©2014  ZawodySportowe.info