REJESTRACJA ZAWODNIKÓW - Trójbieg MOSiR-u na Polanie Szymoszkowej - 17.02.2018
Rejestracja zawodników została zakończona: 15.02.2018
     
 
    Info od ORGANIZATORA:

Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Opłata za udział w biegu będzie pobierana w dniu zawodów 17.02.2018 w biurze zawodów w godzinach od 19.00 do 20.00.

W polu "dodatkowe informacje" należy wpisać w jakiej formie będziemy startować: narty skiturowe / narty biegowe / nogi.

 
  Regulamin pdf Regulamin word

                 
LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW
( Razem 42 uczestników )
1.  Czarnecka Karolina Kościelisko 1984 Nogi
2.  Fajto Maciej Murzasichle 1957 nogi
3.  Frączysta Katarzyna Kościelisko 1988 nogi
4.  Gradus Tomek Józefów 1987 M
5.  Halaczek Michał Zakopane 1977 nogi
6.  Jarguz Joanna Zakopane 1963 nogi
7.  Kempny Maria Zakopane 1984 nogi
8.  Kidoń Karolina Lipnica Mała 2009 Nogi
9.  Kidoń Robert Lipnica Mała 1987 Nogi
10.  Kierys Renata Ciche 1986 nogi
11.  Knapczyk Krzysztof Poronin 1975 nogi
12.  Knapczyk Małgorzata Poronin 1979 nogi
13.  Kondej Adrian Józefów 2010 Nogi
14.  Kondej Marcin Józefów 1975 M
15.  Kościelniak Kacper Gorący Potok Team 1996 Nogi
16.  Kotuła Jerzy Zakopane 1954 nogi
17.  Kowalczyk Kazimierz Witów 1968 nogi
18.  Krzysztof Michalik Zakopane 1991 -
19.  Kubin Ewa TG Sokół Zakopane 1975 nogi
20.  Kubin Wiktoria Zakopane 1997 nogi
21.  Kułach Maciej Zakopane 1965 nogi
22.  Kwiatkowski Robert Maruszyna 1991 nogi
23.  Ostapczuk Marzena Nowy Targ 1977 nogi
24.  Ostapczuk Piotr Nowy Targ 2006 nogi
25.  Parzuchowski Paweł Kościelisko 1984 na nogach
26.  Piasta Waldemar Suchedniów 1971 nogi
27.  Pradziad Andrzej --------- 1994 --------
28.  Radziszewski Sławomir Zakopane 1971 Nogi
29.  Rodzinka Jan KB,,Athletic,,Zręcin 22-12-1975 ,nogi
30.  Serafin Dariusz TG.SOKÓŁ ZAKOPANE 1966 Narty biegowe
31.  Sieracki Krzysztof Run Bydgoszcz 1985 Nogi
32.  Stanuch Dariusz Zakopane 1986 Nogi
33.  Stawiarska Marta Zakopane 1962 nogi
34.  Szczerba Bartłomiej Zakopane 1981 nogi
35.  Ślaga Dariusz TG SOKÓŁ, SKIPOL.PL TEAM 1965 narty biegowe
36.  Trzebunia Alicja TG Sokół Zakopane 1979 Nogi
37.  Winiarski Adam Chochołów 1966 nogi
38.  Winiarski Mieszko Chochołów 2004 nogi
39.  Witek Dubowiecki Zakopane/Chata Biegacza K34 1971 nogi
40.  Ziębiński Maciej Skierniewice 1988 Reebok Run Crew Skierniewice
41.  Ziębiński Maciej Skierniewice/ Reebok Run Crew Skier 1988 Nogi
42.  Zygmunt Patrycja Kraków 1980 nogi
   
   
   
         
   

Copyright©2014  ZawodySportowe.info