REJESTRACJA ZAWODNIKÓW - III Zakopiański Bieg Noworoczny, 01.01.2018
Rejestracja zawodników została zakończona: 29.12.2017
     
 
    Info od ORGANIZATORA:

Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.

 
  Regulamin Regulamin

                 
LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW
( Razem 105 uczestników )
1.  Arseniuk Anna T.S. Opatrunki Toruń 1981
2.  Banasik Grzegorz Kielce 1972
3.  Behounek Leszek TG Sokół Zakopane 1959
4.  Behounek Małgorzata TG Sokół Zakopane 1961
5.  Bodurka Adam Zakopane 1992
6.  Bodurka Jacek Zakopane 1986
7.  Bodurka Paulina Zakopane 1989
8.  Bodurka Zbigniew Zakopane 1959
9.  Celejewski Przemysław Grójec 1982
10.  Chorabik Armand Mielec 1990
11.  Czarnecka Karolina Zakopane 1984
12.  Czarnecki Bartosz Warszawa 1987
13.  Czyż Małgorzata K&L art design 1983
14.  Dariusz Zajączkowski Zielona Góra 1967
15.  Dąbrowska Danuta GRUPA NW Człapski Warszawa 1982
16.  Dyk Mariusz Zakopane 1972
17.  Dyk Nikola Zakopane 2002
18.  Dzioboń Piotr Nowy targ 1984
19.  Franczyk Wioleta Jurek Żeligowski Team 1992
20.  Gałdyn Kamil Szaflary 1998
21.  Godlewska Justyna G-Team Maków Mazowiecki 1985
22.  Grabiński Waldemar Rogoźno 1973
23.  Grabowski Andrzej G-Team Maków Mazowiecki 1980
24.  Halaczek Michał Zakopane 1977
25.  Jarguz Joanna Zakopane 1963
26.  Kaźmierczak Hubert Krispol Active Team Wrzesnia 2004
27.  Kaźmierczak Monika Krispol Active Team Wrzesnia 1975
28.  Kidoń Karolina Lipnica Mała 2009
29.  Kidoń Robert Lipnica Mała 1987
30.  Kierys Renata Ciche 1986
31.  Klimecki Krystian Zakopane Gimnazium 2 2002
32.  Knapczyk Krzysztof Poronin/KMgastro 1975
33.  Knapczyk Małgorzata Poronin/KMgastro 1979
34.  Kordowska Magdalena G-Team Maków Mazowiecki 1980
35.  Kot Klaudia KRAKÓW 1991
36.  Krokowski Wojciech BWG Ekonomic 1954
37.  Krychowski Grzegorz K&L art design 1968
38.  Ksiezopolska Malgorzata Siedlce 1973
39.  Kubin Ewa TG Sokół Zakopane 1975
40.  Kubin Wiktoria Zakopane 1997
41.  Kułach Maciej Zakopane 1965
42.  Kusiak Michał Kielce/Ekstremalni Run 1985
43.  Lisogórski Krzysztof LKS Zantyr Sztum 1977
44.  Łukaszewski Maciej Łódź 1983
45.  Majerowicz Justyna Leszno-henrykowo 1978
46.  Malepsza Ewa Zakopane 1976
47.  Małachowski Arkadiusz Włocławek 1971
48.  Marks Marcin Łódź 1975
49.  Michalik Krzysztof Zakopane 1991
50.  Niespodziana Anna RogozińskiKlub Biegacza 1982
51.  Niziołek Teresa Zakopane 1968
52.  Niziołek Weronika Zakopane 2004
53.  Nycz Marek Kraków 1986
54.  Obrzut Natalia Zakopane 1994
55.  Olejniczak Tomasz Leszno-henrykowo 1980
56.  Omąkowska-Marks Joanna Łódź 1974
57.  Orcholski Witold T.S. Opatrunki Toruń 1981
58.  Ordzowiały Piotr Osielec 1967
59.  Orian Adrian Zdzieszowice LUKS Rospondek 2004
60.  Orian Anna Zdzieszowice LUKS Rospondek 1975
61.  Orian Karol Zdzieszowice LUKS Rospondek 2013
62.  Orian Maria Zdzieszowice LUKS Rospondek 2009
63.  Orian Piotr Zdzieszowice LUKS Rospondek 1971
64.  Orian Rafał Zdzieszowice LUKS Rospondek 1993
65.  Ostapczuk Aleksandra Nowy Targ 2001
66.  Ostapczuk Anna Nowy Targ 2012
67.  Ostapczuk Jacek Nowy Targ 1977
68.  Ostapczuk Marzena Nowy Targ 1977
69.  Ostapczuk Piotr Nowy Targ 2006
70.  Pałka Justyna LKS KŁOS OLKUSZ 1997
71.  Parzuchowski Paweł Kościelisko 1984
72.  Pazera Cezary Kleszczow/Warszawa/Zakopane 1972
73.  Piątek Marta Kraków 1981
74.  Pilarska Karolina WKB Meta Lubliniec 1987
75.  Piłat Andrzej Zakopane 1964
76.  POWALKA PAWEL BACZKÓW 1994
77.  Przygoda Urszula łowicz 1987
78.  Przywara Dominika Mielec 1995
79.  Radziszewski Sławomir Zakopane 1971
80.  Rek Iwona Warszawa 1988
81.  Rogalska - Pawlik Celina Zakopane 1958
82.  Rosiński łukasz WKB Meta Lubliniec 1983
83.  Rosiński Zbigniew WKB Meta Lubliniec 1960
84.  Serafin Elżbieta Szczecin 1981
85.  Stachoń Daniel Zakopane 1987
86.  Stachoń Karol SMS Zakopane 2006
87.  Stasiczek Jan WKB Meta Lubliniec 1970
88.  Stawiarska Marta Zakopane 1962
89.  Stochel Teresa Krakow 1953
90.  Szczerba Bartłomiej UKS Orły Zakopane 1981
91.  Szczygielski Stanisław G-Team Maków Mazowiecki 1983
92.  Szul Andrzej Nowy Targ 1947
93.  Ślaga Dariusz TG SOKÓŁ Zakopane, Skipol.pl Team 1965
94.  ŚWIECAK ROBERT MIASTKÓW KOŚCIELNY 1980
95.  Tomaszkiewicz Łukasz łowicz 1987
96.  Trzebunia Alicja TG Sokół Zakopane 1979
97.  Wierzbanowska Marta Zakopane 1995
98.  Wojtas Barbara Zakopane 1977
99.  Wójtowicz Gabriela Rabka-Zdrój 1995
100.  Wróblewski Piotr Sieradz / Sieradzbiega.pl 1972
101.  Wruk Remigiusz Opole 1971
102.  Zychowicz Kacper Juventa Kobex Starachowice 2002
103.  Zygmunt Patrycja Kraków 1980
104.  Zygmuntowicz Józef Białka Tatrzańska 1984
105.  Żółtak Anna Daniel Wosik Tervel Team 1995
   
   
   
         
   

Copyright©2014  ZawodySportowe.info