REJESTRACJA ZAWODNIKÓW - III Zakopiański Bieg Sylwestrowy, 31.12.2017
Rejestracja zawodników została zakończona: 29.12.2017
     
 
    Info od ORGANIZATORA:

Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.

 

 
  Regulamin Regulamin

                 
LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW
( Razem 184 uczestników )
1.  Arseniuk Anna T.S. Opatrunki Toruń 1981
2.  Bajcar Beata Chybie /Kobiety na 5+/ 26.07.1972
3.  Banasik Grzegorz Kielce 1972
4.  Bandel Karolina 1994
5.  Bargańska Justyna Bytów 1979
6.  Bednorz Kamil Rybnik 1995
7.  Behounek Leszek TG Sokół Zakopane 1959
8.  Behounek Małgorzata TG Sokół Zakopane 1961
9.  Bienias Paulina Ozorków 1992
10.  Biernat Dominika ZSCKR Nowy Targ 21.06.1998
11.  Bodurka Adam Zakopane 1992
12.  Bodurka Jacek Zakopane 1986
13.  Bodurka Paulina Zakopane 1989
14.  Brodzińska-Ziaja Justyna Zawiercie 1984
15.  Bryjak Hubert Białka Tatrzańska 2004
16.  Brzóska Adam Zakopane 2006
17.  Chorabik Armand Mielec 1990
18.  Chyc Marcel Zakopane 2005
19.  Czarnecka Karolina Zakopane 1984
20.  Dajcz Michał Tri Aktywny Piotrków 1986
21.  Dariusz Zajączkowski Zielona Góra 1967
22.  Dejnecka Ewa Toruń 1986
23.  Duljan Barbara Zakopane 1990
24.  Durmaj Bartłomiej Wrocław 1982
25.  Dyk Mariusz Zakopane 1972
26.  Dyk Nikola Zakopane 2002
27.  Fajto Maciej Murzasichle 1957
28.  Filipiak Beata Elbląg 1974
29.  Franczyk Wioleta Jurek Żeligowski Team 1992
30.  Frączysta Katarzyna Kościelisko 1988
31.  Gał Wojciech Murzasichle 1965
32.  Gałdyn Kamil Szaflary 1998
33.  Gąsienica Wawrytko Katarzyna Zakopane 1982
34.  Gąsienica-Roj Anna TG SOKÓŁ Zakopane 1975
35.  Gąsienica-Roj Karolina Zakopane ZSP im. Kenara 2000
36.  Gąsienica-Roj Marcelina SP10 Zakopane 2005
37.  Głodek Paweł Stężyca 1986
38.  Grabiński Waldemar Rogoźno 1973
39.  Hadam Ewa Spartan Race Training Group Rzeszów 1965
40.  Halaczek Michał Zakopane 1977
41.  Hodlik Henryk wejherowo 1959
42.  Jan Stasiczek WKB META LUBLINIEC 1975
43.  Janocha Robert Krosno 1965
44.  Jarguz Joanna Zakopane 1963
45.  Kalembkiewicz Piotr Wrocław 1978
46.  Karpęcki Maciej Nosalowy Dwór Zakopane 1972
47.  Kaźmierczak Hubert Krispol Active Team Wrzesnia 2004
48.  Kaźmierczak Monika Krispol Active Team Wrzesnia 1975
49.  Kidoń Karolina Lipnica Mała 2009
50.  Kidoń Robert Lipnica Mała 1987
51.  Kierys Renata Ciche 1986
52.  Klimecki Krystian Zakopane Gimnazium 2 2002
53.  Knapczyk Krzysztof Poronin/KMgastro 1975
54.  Knapczyk Małgorzata Poronin/KMgastro 1979
55.  Kołodziejczyk Roman Zakopane 1951
56.  Kosieradzki Łukasz Nart 1987
57.  Kot Beata Zakopane 1982
58.  Kot Norbert Zakopane 2009
59.  Kot Wiktoria Zakopane 2006
60.  KOTUŁA JERZY ZAKOPANE 1954
61.  Kowalczyk Kazimierz Witów 1968
62.  Kowalski Adrian KM AKTYWNI Sochaczew 1988
63.  Kozdraś Marcin Mielec/Joy Runners Team 1986
64.  Krawczak Paulina Dęblin/Biegusiem.pl 1985
65.  Krokowski Wojciech BWG Ekonomic 1954
66.  KSIEZOPOLSKA MALGORZATA Siedlce 1973
67.  Kubin Ewa TG Sokół Zakopane 1975
68.  Kubin Ireneusz TG Sokół Zakopane 1972
69.  Kubin Liwia SP10 SMS Zakopane 2004
70.  Kusiak Michał Kielce/Ekstremalni Run 1985
71.  Kwiatkowski Robert Maruszyna 1991
72.  Kwiecińska Magdalena Zakopane 1979
73.  Lacheta Kacper Dąbrowa Górnicza 1999
74.  Lacheta Tomasz Dąbrowa Górnicza 1971
75.  Lańda Elżbieta Wiedeń 1984
76.  Lazar Joanna Chorzów 1982
77.  LESIECKI JACEK Wosiek Team 1991
78.  Lichota Zofia Zakopane 2006
79.  Lisogórski Krzysztof LKS Zantyr Sztum 1977
80.  Ładysz Jerzy AZS Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław 1977
81.  Łukaszewski Maciek Łódź 1983
82.  Majerowicz Justyna Leszno-henrykowo 1978
83.  Majewski Piotr Koscielisko 1988
84.  Malepsza Ewa Zakopane 1976
85.  Małachowski Arkadiusz Włocławek 1971
86.  Marks Marcin Łódź 1975
87.  Matura Paweł Malbork 1967
88.  Matusik Aleksandra Zakopane 2006
89.  Messner Clemens Klosterlausnitz 1962
90.  Miklus Marian Rapid Bratislava 1972
91.  Miklusova Dagmar Rapid Bratislava 1973
92.  Miklusova Tamara Bratislava 2002
93.  Niespodziana Anna rogozińskiKlub Biegacza 1982
94.  Niziołek Teresa Zakopane 1968
95.  Niziołek Weronika Zakopane 2004
96.  Nowobilska Katarzyna Białka Tatrzańska 1974
97.  Nowobilski Karol Białka Tatrzańska 2003
98.  Nycz Marek Kraków 1986
99.  Obrochta Zbigniew Dzianisz 1992
100.  Obrzut Natalia Zakopane 1994
101.  Olejniczak Tomasz Leszno-henrykowo 1980
102.  Omąkowska-Marks Joanna Łódź 1974
103.  Orcholski Witold T.S. Opatrunki Toruń 1971
104.  Ordzowiały Piotr Osielec 1967
105.  Orian Adrian Zdzieszowice LUKS Rospondek 2004
106.  Orian Anna Zdzieszowice LUKS Rospondek 1975
107.  Orian Karol Zdzieszowice LUKS Rospondek 2013
108.  Orian Maria Zdzieszowice LUKS Rospondek 2009
109.  Orian Piotr Zdzieszowice LUKS Rospondek 1971
110.  Orian Rafał Zdzieszowice LUKS Rospondek 1993
111.  Ostapczuk Aleksandra Nowy Targ 2001
112.  Ostapczuk Anna Nowy Targ 2012
113.  Ostapczuk Jacek Nowy Targ 1977
114.  Ostapczuk Marzena Nowy Targ 1977
115.  Ostapczuk Piotr Nowy Targ 2006
116.  Pająk Dorota Termy Chochołowskie 2007
117.  Pająk Stanisław Termy Chochołowskie 09.09.1971
118.  Parzuchowski Paweł Kościelisko 1984
119.  Pastucha Katarzyna Krapkowice 1993
120.  Pazera Cezary Kleszczow/Warszawa/Zakopane 1972
121.  Piątek Marta Kraków 1981
122.  Pilarska Karolina WKB Meta Lubliniec 1987
123.  Piłat Andrzej Zakopane 03.06.1964
124.  Piotrowska-Pawlikowska Eleonora Lębork 1955
125.  Pitoń Maria kościelisko 1964
126.  Płusa Iwona Parkrun-Bródno 1962
127.  Płusa Jerzy Parkrun-Bródno 1960
128.  Popławska Sonia ESKADRA KRAKÓW 1972
129.  Przemysław Fryźlewicz Nowy Targ 1973
130.  Przygodzki Sylwester M. Siedlce 1988
131.  Przygodzki Tomasz M. Siedlce 1976
132.  Przywara Dominika Mielec 1995
133.  Pudzisz RYSZARD Ludźmierz 1967
134.  Radziszewska Katarzyna Zakopane 1966
135.  Radziszewski Sławomir Zakopane 1971
136.  Rek Iwona Warszawa 1988
137.  Religa Dariusz Goleniów 1966
138.  Rogalska - Pawlik Celiba Zakopane 1958
139.  Rosiński łukasz WKB Meta Lubliniec 1983
140.  Rosiński Zbigniew WKB Meta Lubliniec 1960
141.  Roszkowska-Jakubiak Halszka Zakopane 1982
142.  Rydzinski Patryk Zakopane 1995
143.  Sarnowski Łukasz PC Net Aktywni Trzcianka 1991
144.  Serafin Elzbieta Szczecin 1981
145.  Sitowski Marcin Szczecinek 1993
146.  Stachoń Daniel Zakopane 1987
147.  Stachoń Karol SMS Zakopane 2006
148.  Stasiczek Jan WKB Meta Lubliniec 1970
149.  Stawiarska Marta Zakopane 1962
150.  Stochel Teresa Krakow 1953
151.  Stolarska Beata Czarny Dunajec 1976
152.  Suchowian Maciej Zakopane 1979
153.  Sukiennik Janusz Lubin/ ZG RUN 1971
154.  Sułek Wojciech Zakopane 1981
155.  Sutor Oliwia Podstawowa nr.1 Zakopane 2006
156.  Sutor Rafał UKS Orły Zakopane 1976
157.  Szczerba Bartłomiej UKS orły Zakopane 1981
158.  Szczęch Grzegorz Stalowa Wola 1984
159.  Szczęch Katarzyna Stalowa Wola 1986
160.  Szul Andrzej Nowy Targ 1947
161.  Ścisłowska Agnieszka KB Maratończyk Dębica 1971
162.  Ślaga Dariusz TG SOKÓŁ Zakopane, Skipol.pl Team 1965
163.  ŚWIECAK ROBERT WILGA GARWOLIN 1980
164.  Teliga Rafał Kielce 1989
165.  troniarz grazyna Raszyn 1955
166.  troniarz stanislaw Raszyn 1955
167.  Trzebunia Alicja TG Sokół Zakopane 1979
168.  Tylek Paweł Zakopane 1979
169.  Uśmiankin Karolina Brwinów 1990
170.  Wierzbanowska Marta Zakopane 1995
171.  Wojtas Barbara Zakopane 1977
172.  Wolff-Leśnodorska Karolina Willa Klimkówka Zakopane 1987
173.  Wójcik Anna Wiedeń 1988
174.  Wrotek Artur Toruń 1969
175.  Wrotek Jakub Toruń 2000
176.  Wróblewska Weronika Puławy/biegusiem.pl 1986
177.  Wróblewski Piotr Sieradz / Sieradzbiega.pl 1972
178.  Zbigniew Bodurka Zakopane 1959
179.  Zwijacz Bartłomiej Zakopane 2004
180.  Zwijacz Tadeusz Zakopane 1965
181.  Zychowicz Kacper Juventa Kobex Starachowice 2002
182.  Zygmunt Patrycja Kraków 1980
183.  Zygmuntowicz Józef Białka Tatrzańska 1984
184.  Żółtak Anna Daniel Wosik Tervel Team 1995
   
   
   
         
   

Copyright©2014  ZawodySportowe.info