REJESTRACJA ZAWODNIKÓW - Bieg na Orientację Bożenkowo 2018
Rejestracja zawodników została zakończona: 12.01.2018
     
 
Info od ORGANIZATORA:

Zapraszamy do rejestracji

   

                 
LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW
( Razem 134 uczestników w tym: potwierdzonych-117 , niepotwierdzonych-17 )
 
 Bieg 12 km
1.  Bałdyga Daniel 1980 Bydgoszcz 1 Brygada Logistyczna
2.  Barański Przemysław 1984 Bydgoszcz Rajd Nietoperza
3.  Bartkowiak Rafał 1973 Bydgoszcz
4.  Błażejewski Paweł 1985 Kościan Kościan Team
5.  Czerwińska Aleksandra 1988 Bydgoszcz Cwane lisy
6.  Dudek Joanna 1978 Bydgoszcz Fordonrunners
7.  Elias Francisco 1976 Bydgoszcz NFIU
8.  Gałązka Grzegorz 1979 Osielsko Road to nowhere
9.  Gaura Łukasz 1978 Bydgoszcz Cićwirze
10.  Gębka Bartłomiej 1994 Bydgoszcz
11.  Gębka Joanna 1994 Bydgoszcz
12.  Gryko Emilia 1995 Bydgoszcz
13.  Gryko Krzysztof 1969 Bydgoszcz
14.  Grzywacz Marcin 1981 Bydgoszcz BBL Bydgoszcz
15.  Januszkiewicz Kornelia 1981 Bydgoszcz HDR Wataha Bydgoszcz
16.  Jaworski Sławomir 1978 Toruń S&M
17.  Kasierski Przemysław 1981 Bydgoszcz Fitserwis MTB Team
18.  Klawczyński Zbigniew 1962 Bydgoszcz 1 Brygada Logistyczna
19.  Kłopocki Jan 1991 Bydgoszcz #WpiszCokolwiek
20.  Kowalski Tomasz 1965 Bydgoszcz KTG "Trawers" Bydgoszcz
21.  Kresiński Andrzej 1986 Bydgoszcz Bydgoszcz
22.  Krutul Maciej 1964 Morzewiec HDR Wataha Bydgoszcz
23.  KUJDA ARKADIUSZ 1979 Osielsko 1 Brygada Logistyczna
24.  Lewandowski Marek 1991 Bydgoszcz zasuwacz.pl
25.  Luliński Igor 1989 Bydgoszcz AS Box
26.  Łobodziński Marcin 1985 Bydgoszcz
27.  Łojewski Mariusz 15.01.1976 Solec Kujawski Soleccy biegacze /1 brygada logisty
28.  Łyszczarz Błażej Łyszczarz Bydgoszcz
29.  Mielcarski Michał 1981 Solec Kujawski MIELCAR TEAM
30.  Mischke Joanna 1989 Bydgoszcz
31.  Myk Mariusz 1983 Bydgoszcz
32.  Olejnik Jakub 2001 Bydgoszcz
33.  Olejnik Krzysztof 1985 Bydgoszcz
34.  Ożga Agnieszka 1988 Bydgoszcz
35.  Papke Arkadiusz 1992 Toruń Skarmat
36.  Parucki Zbigniew 1958 Bydgoszcz bfm
37.  Patyk Aleksandra 1990 Bożenkowo
38.  Patyk Borys 1986 Bożenkowo
39.  Rzepecka Katarzyna Bydgoszcz Bydgoszcz
40.  Sieracki Krzysztof 1985 Bydgoszcz Alternatywa Run Team
41.  SIKORA SYLWIA 1979 BYDGOSZCZ 1 BRYGADA LOGISTYCZNA
42.  Siuda Sebastian 1973 Bydgoszcz
43.  Sołtys Maciej 1983 Chełmża SKARMAT
44.  Stocki Janusz 1960 Białe Błota
45.  szkuta jarek 1983 bydgoszcz 100% witaminy C
46.  Szweda Mirosława 1986 Toruń S&M
47.  Walusiak Miłosz 1987 Bydgoszcz Run Pasja
48.  Wesołowski Sebastian 1989 Bydgoszcz 1 Brygada Logistyczna
49.  Wrzesiński Wojciech 1972 Bydgoszcz FordonrRunners
50.  Zabrocki Adam 1977 Bydgoszcz Chude Jelenie
51.  Zimon Marcin 1982 Bydgoszcz
52.  Żal Robert 1980 Bydgoszcz Spójnia Białe Błota
 
 Bieg 6 km
1.  Borkiewicz Iwo 2010 Bydgoszcz Nocna Furia
2.  Borkiewicz Jeremi 2008 Bydgoszcz Nocna Furia
3.  Borkiewicz Marlena 1976 Bydgoszcz Nocna Furia
4.  Borkiewicz Piotr 1976 Bydgoszcz Nocna Furia
5.  Domańska Magdalena 1964 Niemcz Gdzie Oni Są
6.  Domańska Róża 2005 Niemcz Gdzie Oni Są
7.  Domański Łukasz 1992 Niemcz Gdzie Oni Są
8.  Domański Wojtek 1964 Niemcz Gdzie Oni Są
9.  Figielski Bartosz 2006 Bydgoszcz
10.  Figielski Ireneusz 1979 Bydgoszcz
11.  Florjańczyk Antonina 2009 Bydgoszcz
12.  Florjańczyk Bartłomiej 1978 Bydgoszcz
13.  Florjańczyk Franciszek 2006 Bydgoszcz
14.  Florjańczyk Magdalena 1978 Bydgoszcz
15.  Florjańczyk Tymon 2012 Bydgoszcz
16.  Grochowalska Maja 2011 Bydgoszcz Groszki
17.  Grochowalska Marzena 1985 Bydgoszcz Groszki
18.  Kaniewska Alicja 1981 Bydgoszcz Summer Island
19.  Kaniewski Kacper 2014 Bydgoszcz Summer Island
20.  Kaniewski Łukasz 1981 Bydgoszcz Summer Island
21.  Karol Rogoziecki 1982 Łochowo Rogale
22.  Kasprowicz Joanna 1982 Bydgoszcz Kucyki
23.  Kasprowicz Laura 2012 Bydgoszcz Kucyki
24.  Kasprowicz Paweł 1982 Bydgoszcz Kucyki
25.  Kędzierska Zuzanna 2003 Bydgoszcz DE-STRESS
26.  Kędzierski Rafał 1977 Bydgoszcz DE-STRESS
27.  Koczerska Ewa 1985 Bydgoszcz Piękna i Bestia
28.  Kowalska Monika 1983 Koronowo Kowale Team
29.  Kowalski Antoni 2011 Koronowo Kowale Team
30.  Kowalski Jakub 2009 Koronowo Kowale Team
31.  Kozłowska Anna 1956 Bydgoszcz Koziołki Matołki
32.  Kozłowska Małgorzata 1988 Bydgoszcz Koziołki Matołki
33.  Kozłowski Jakub 2017 Bydgoszcz Koziołki Matołki
34.  Kozłowski Krzysztof 1986 Bydgoszcz Koziołki Matołki
35.  Kubalewska Luiza 2008 Murowaniec Nocna Furia
36.  KUJDA Dorota, Tymoteusz, Remigiusz 1980, 2005,2012 Osielsko KUJDA TEAM
37.  Kurasz Marian 1954 Kcynia Summer Island
38.  Lewandowska Kornelia 2014 Bydgoszcz
39.  Lewandowska Sylwia 1984 Bydgoszcz
40.  Lewandowski Paweł 1984 Bydgoszcz
41.  Lohse Dorota 1977 Bydgoszcz DE-STRESS
42.  Michalak Borys 2011 Bydgoszcz Osły Osówiec
43.  Michalak Bruno 2008 Bydgoszcz Osły Osówiec
44.  Michalak Dominik 1980 Bydgoszcz Osły Osówiec
45.  Molska Magdalena 2009 Bydgoszcz M&M
46.  Molski Michał 1977 Bydgoszcz M&M
47.  Olechnowicz Aneta 2006 Bydgoszcz Smukała Team
48.  Olechnowicz Maciej 2009 Bydgoszcz Smukała Team
49.  Paliga Anna 2012 BYDGOSZCZ GAMAPAL
50.  Paliga Arkadiusz 1975 BYDGOSZCZ GAMAPAL
51.  Paliga Małgorzata 1979 BYDGOSZCZ GAMAPAL
52.  Paliga Maria 2008 BYDGOSZCZ GAMAPAL
53.  Paulina Rogoziecka 1982 Łochowo Rogale
54.  Piasecka Małgorzata 1982 Bydgoszcz
55.  Piasecka Zosia 2008 Bydgoszcz
56.  Piasecki Kacper 2006 Bydgoszcz
57.  Piasecki Krzysztof 1979 Bydgoszcz
58.  Piotr Rogoziecki 2010 Łochowo Rogale
59.  Raut Wiesław Bydgoszcz Bydgoszcz
60.  Rozmarynowska Alicja 2013 Janowiec Wielkopolski Summer Island
61.  Rozmarynowska Beata 1976 Janowiec Wielkopolski Summer Island
62.  Rozmarynowska Karolina 2002 Janowiec Wielkopolski Summer Island
63.  Rozmarynowski Adrian 2003 Janowiec Wielkopolski Summer Island
64.  Rozmarynowski Jacek 1977 Janowiec Wielkopolski Summer Island
65.  Rybak Emilia 2007 Bydgoszcz
66.  Skuciński Artur 2008 Bydgoszcz Skuterki
67.  Skuciński Rafał 1981 Bydgoszcz Skuterki
68.  Strzyżowska Monika 1979 Bydgoszcz Judo Gwardia Bydgoszcz
69.  Strzyżowski Nikodem 2006 Bydgoszcz Judo Gwardia Bydgoszcz
70.  Strzyżowski Paweł 1977 Bydgoszcz Judo Gwardia Bydgoszcz
71.  Szulc Tadeusz 1968 Bydgoszcz 22 ODN
72.  Tarkowski Krzysztof Torun Torun Nocna Furia
73.  Wasilewska Anna 1961 Bydgoszcz Osły Osówiec
74.  Wasilewska-Michalak Agata 1981 Bydgoszcz Osły Osówiec ;)
75.  Wilkowska Ewa 1969 Bysław igor2009&Team
76.  Wilkowski Bartosz 1979 Bysław igor2009&Team
77.  Wilkowski Igor 2009 Bysław igor2009&Team
78.  Zabrocki Adam 1977 Bydgoszcz Piękna i Bestia
79.  Zofia Rogoziecka 2012 Łochowo Rogale
80.  Żal Jolanta 1982 Bydgoszcz Spójnia Białe Błota
81.  Żal Marcin 2010 Bydgoszcz Spójnia Białe Błota
82.  Żal Patrycja 2007 Bydgoszcz Spójnia Białe Błota
   
   
   
         
   

Copyright©2014  ZawodySportowe.info